O mnie

Nazywam się Ula Szałkowska. Praktykuję metodę Silvy od kilku lat. Dzięki tej praktyce zmieniło się moje podejście do siebie, do tego, co możliwe, nieograniczone. Odkryłam i dalej odkrywam swoje własne limitujące przekonania i oczekiwania wobec siebie i innych, niweluję je, zmieniam, obserwuję, nie przywiązuję się. Odkryłam także moc swojej intuicji, wiem, jak jest potężna i nieomylna. W podejmowaniu decyzji nie używam już tabelki z plusami i minusami, porównaniami, a kieruję się tym subtelnym cichym podszeptem. Czasem, gdy go zignoruję, żałuję potem niezmiernie.

Metoda Silvy pomogła mi bardzo w mojej pracy zawodowej. Zajmuję się energią (w znaczeniu konwencjonalnym), a ściślej analizą, jak regulacje prawne oraz strategie polityczne różnych krajów na świecie wpływają na używane źródła energii, głównie w transporcie. Wokół tego temu stworzyłam od podstaw globalny biznes ze wspaniałym zespołem rozsianym po różnych zakątkach świata. Nasza wiedza jest podstawą strategicznych decyzji wszystkich największych producentów samochodów na świecie oraz producentów odnawialnych źródeł energii.

Po kilku latach praktykowania Silvy i widocznych owoców zapragnęłam podzielić się tym doświadczeniem z Tobą i pokazać, jak wielką masz w sobie moc kreacji i samostanowienia.

Ukończyłam kurs instruktorski Metody Silvy w lutym 2023 r., a w czerwcu 2023 r. kurs Metody Silvy dla Dzieci.

Będzie mi miło, gdy weźmiesz udział w moich warsztatach, które prowadzę on-line oraz stacjonarnie na wybrzeżu Polski, głównie w Szczecinie, Toruniu, Elblągu oraz w Trójmieście.

Do zobaczenia!